1 Mayıs 2011 Pazar

Sansiro'dan Yaz Önerileri

sizlere bu yazımda, yaz için uygun birkaç koku önerisinde bulunacağım. yazın hem hafif hem de kalıcı kokular kullanmak isteriz, bunun için de meyvemsi, çiçek, sabun, kremsi kokular ve okyanus kokuları uygun olanlardır. işte sansirodan bazı koku önerileri. şimdilik bayanlar için ve baylar için 5'er koku seçtim. ama ileride yenilerini de paylaşacağım.
Bayanlar İçin Seçtiklerim:

K117: Kadının iç güzelliğini çiçeksi kokusuyla ortaya çıkarıyor. Defne ağacı, mandalina ve pembe biber, dağ zambağı, sedir, amber ve miskin feminen kokularıyla birleşiyor. Ortaya sadeliğiyle baştan çıkarıcı bir parfüm çıkıyor.
K171: Baştan çıkarıcı, şehvetli bir parfüm. Özünde tatlılığın davetkar ve lezzetli notalarını içerir. Beyaz çiçeklerin esintisiyle devam eder. Şehvetli odunların sıcaklığıyla baştan çıkarır. Her anınız için idealdir.
K177: Tutkulu kadınlar için yaratılmış parlak, meyveli ve çiçeksi parfüm. Canlılık dolu, şehvetli ve duru.
Ferah turunçgil notalarının yasemin, orkide çiçekleri ve olgun frenk üzümüyle karışımına sahiptir. Derinlerde ise yumuşak kehribar, misk, sandal ağacı ve sedirle tamamlanır. Günlük kullanım için mükemmeldir.
K39: Şık, modern ve oldukça kadınsı bir parfüm. Nergis, palmiye, frezya, müge ile harmanlanmıştır. Gardenya gülü, siyah Frenk üzümü, misk ve meşe yosunu içerir. Gizemi ve hoş çekiciliği mükemmel şekilde hatırlatır.
K199: Lezzetli meyveler, sarhoş edici aşk iksirleri ile gecenin derinliğinde siz büyülü bir yolculuğa davet ediyor. Çiçek buketleri ve misk ile duyulara hitap ederken, asıl gücünü kiraz, erik ve birçok taze meyve aromalarının karışımından alıyor. Bu kokulara ilerleyen notalarında orkide, iris, frezya ve amberin sıcak karışımı eşlik ediyor. O, özel anlar ve geceleriniz için...
Erkekler İçin Seçtiklerim:
E77: Pudramsı Fujer koku ailesine ait parfüm hem meyvemsi dünyanın hem de purdamsı dünyanın baş döndürücü birleşimini sunuyor. Baş notasında yıldız anasonun güçlü vurgusu ve pembe greyfurt ile tazeliği ve "Fresh" kokuyu tamamen hissettiriyor.Orta notasındaki ahududu ve lavantanın uyumu parfümü sıradanlıktan çıkarıyor.Dip notasında ise güneş çiçeği ve vetiver yer alıyor.
E80: Her yaştan erkeğin kullanabileceği, net ,ferah ve seçkin bir koku. Turunçgillerin verdiği ferah havayı ağaçsı erkek kokuları seçkinleştiriyor.
E84: Meyveli, odunsu bir parfüm. Keskin, şehvetli ve sıcak. Üst notalarda hindistan cevizi, ananas, kavun, mandalina, bergamot. Orta notalarda portakal çiçeği, menekşe, yasemin, portakal çiçeği. Temel notalarda siyah meşin, sandal ağacı, hint baklası, kehribar, misk, sedir. Tüm ortamlar için idealdir.
E93: Kendi ritmi ile yürüyen, hiçbir şeyi ispatlamaya gerek duymayan erkekler için... Üst notalarında bulunan karabiber, pamuk lavantası ve acı portakalı, alt notalarda Ağar ağacı, guaiac ağacı ve badem ezmesi tamamlıyor. Parfümün kalp notasında beyaz sedir ağacı, çöreotu ve küçük hindistan cevizi bulunuyor.
E113: İlk olarak canlandıran turunç kokularıyla başlayıp erkeksi ağırlıktaki sıcaklık veren ve hatırda kalan baharat özleriyle tende kalıyor.
bu kokulara ulaşmak için en yakın sansiro mağazalarına bekleriz. adreslerimiz blogda yer almaktadır, ayrıca yakınınızda sansiro mağazası yoksa www.sansiro.com.tr adresinden de tıktık.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder